Manifestacja

W dniu 24 maja spotkaliśmy się (przynajmniej część nas) pod basenem i Urzędem Starostwa w Koninie na manifestacji w proteście przeciwko złemu traktowaniu pracowników Kopalni w procesie prywatyzacji. O tym jakie warunki  zaproponował ZE PAK wszyscy chyba wiedzą. Apele o uczestnictwo w manifestacji spotkały się z odzewem ponad 900 osób (podaję liczbę bo dość skrupulatnie liczyłem). Nie można zrozumieć tych, którzy nie przyszli, a mają duże pretensje do ?związkowców? czyli liderów, że za mało ?wywalczyli?. Liderzy są silni członkami związków. Ilu ich będzie, jak mocno i licznie odpowiedzą na apele tak mocni będą liderzy związkowi i tak dużo będzie można wywalczyć. Każdy niech sobie przemyśli swoją postawę  i w momencie apelu ?liderów?  niech odpowiednio zareaguje. W obronie miejsc pracy będzie liczyć się będzie obecność każdego.

W galerii zamieszczono kilka zdjęć z manifestacji.