Organizacja Międzyzakładowa NSZZ "Solidarność" Górnictwa Węgla Brunatnego Zagłębia Konińsko-Turkowskiego
ul. 600-lecia 9, 62-540 Kleczew, e-mail: solidarnosc@kwbkonin.pl, tel. (063) 247 63 42, fax. (063) 247 65 42

16/03
2019

REFERENDUM STRAJKOWE W PAK GÓRNICTWO

Opublikował GRZEGORZ MATUSZAK w kategorii AKTUALNOŚCI

KOMUNIKAT REFERENDALNYKLIKNIJ W LINK !

W ZWIĄZKU Z NIEUZYSKANIEM POROZUMIENIA DOT. PODWYŻKI PŁAC DLA WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW SPÓŁKI PAK GÓRNICTWO, POWOŁANY MIĘDZYZWIĄZKOWY KOMITET PROTESTACYJNO – STRAJKOWY PODJĄŁ DECYZJĘ O PRZEPROWADZENIU REFERENDUM STRAJKOWEGO W DNIACH 21-22 MARCA 2019r. SZCZEGÓŁY REFERENDUM W KOMUNIKACIE. WYSTARCZY KLIKNĄĆ W LINK ZNAJDUJĄCY SIĘ PO WYŻEJ.
INFORMACJE DOT. OKRĘGÓW REFERENDALNYCH ZOSTANĄ PODANE W ODRĘBNYM KOMUNIKACIE DO ZAŁOGI PAK GÓRNICTWO W DNIU 18-03-2019r. UKAŻĄ SIĘ NA TABLICACH OGŁOSZEŃ, NA STRONACH INTERNETOWYCH, ORAZ BEZPOŚREDNIO W ORGANIZACJACH ZWIĄZKOWYCH BĘDZIE MOŻNA UZYSKAĆ INFORMACJE I SZCZEGÓŁY PRZEPROWADZENIA REFERENDUM.
SPRAWA REFERENDUM NA OBECNĄ CHWILĘ JEST PRIORYTETEM, PONIEWAŻ KOLEJNY RAZ USŁYSZELIŚMY, ŻE NIE MA MOŻLIWOŚCI PODWYŻSZENIA WYNAGRODZEŃ DLA WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW SPÓŁKI. POMIMO PEWNYCH OBIETNIC ZE STRONY ZARZĄDZAJĄCEJ W DALSZYM CIĄGU NIE MA REALNYCH DZIAŁAŃ MAJĄCYCH WPŁYW NA POPRAWĘ WYNAGRODZEŃ W SPÓŁCE PAK GÓRNICTWO.
DLATEGO TEŻ APELUJEMY DO ZAŁOGI PAK GÓRNICTWO BY WSZYSCY SIĘ ZJEDNOCZYLI I PRZYSTĄPILI DO REFERENDUM – WYNIK POKAŻE NA ILE JEST JESZCZE W NAS DETERMINACJA I ODWAGA BY UPOMNIEĆ SIĘ O GODZIWE WYNAGRODZENIE ZA CIĘŻKĄ PRACĘ I GODZIWY BYT DLA NASZYCH RODZIN.