Organizacja Międzyzakładowa NSZZ "Solidarność" Górnictwa Węgla Brunatnego Zagłębia Konińsko-Turkowskiego
ul. 600-lecia 9, 62-540 Kleczew, e-mail: solidarnosc@kwbkonin.pl, tel. (063) 247 63 42, fax. (063) 247 65 42

22/03
2012

MOZ 21 marca

Opublikował admin w kategorii AKTUALNOŚCI

W dniu 21 marca, w środę odbyło się kolejne posiedzenie Komisji MOZ. Na zebraniu przedstawiono sprawozdania z poszczególnych Komisji. O/Jóźwin- komisja odbędzie się w kwietniu. W planie jest ustalenie biesiady piwnej oraz jednodniowej wycieczki. O/Lubstów- komisja odbędzie się 13 kwietnia. W planie jest wycieczka do kotliny Kłodzkiej. EiR- komisja odbyła się 14 marca. Rozmawiano o sytuacji członków (składki), ustalono termin spotkania biesiadnego oraz wycieczki do Świnoujścia. WN- komisja odbędzie się w marcu. W planie wycieczki do Pragi Czeskiej i Karpacza.
Komisja Zapomóg odbyła się 9 marca. Przyznano 17 zapomóg na 38 rozpatrzonych wniosków. Następne posiedzenie 6 kwietnia. ZSIP podziękował za dofinansowanie do szkolenia jakie odbyło się w dniach 27 luty- 2 marca w Białce Tatrzańskiej.
Na posiedzeniu mieliśmy gości: członków Rady Nadzorczej wybranych przez załogę i członka Zarządu wybranego przez Załogę. W dyskusji poruszono wiele spraw, m.in.: sytuację firmy, sprawę przyszłości u nowego właściciela, umowy na dostarczanie węgla, planowane odkrywki, sprawy zgazowywania węgla i inne.
Jednym z tematów posiedzenia był również wyjazd na Manifestację w sprawie ustawy emerytalnej 30 marca w Warszawie.