Organizacja Międzyzakładowa NSZZ "Solidarność" Górnictwa Węgla Brunatnego Zagłębia Konińsko-Turkowskiego
ul. 600-lecia 9, 62-540 Kleczew, e-mail: solidarnosc@kwbkonin.pl, tel. (063) 247 63 42, fax. (063) 247 65 42

20/06
2015

MOZ 19 czerwca

Opublikował admin w kategorii AKTUALNOŚCI

Zebranie związkowe odbyło się w naszej, chyba już stałej siedzibie na Placu Górnika. Przekazano to co się dzieje w poszczególnych  wydziałach.

Koleje Górnicze- Komisja Wydziałowa odbyły się w dniach 8 i 16 czerwca, w nadziei bezpośredniego przekazania nurtujących nas pytań panu Prezesowi  Eko- Surowców. Niestety pan Prezes nie znalazł dla nas czasu. Pytania przekazaliśmy przez obecnego na zebraniu Kierownika Kolei Górniczych. Wszyscy czekamy na wręczanie wypowiedzeń co już się toczy, w nadziei, że jak powiedział pan Prezes „nikt nie straci na wynagrodzeniach”.

Zarząd- 24 odbędzie się Komisja Wyborcza SIP.

DTL- Spotkanie Komisji odbędzie się po wakacjach. Prawdopodobnie wybory do Rady Pracowników  w Energo-invest odbędą się 17 lipca.

Kleczew- druga sobota września – wycieczka do Warszawy.

EiR- Komisja odbędzie się po biesiadzie piwnej,  która będzie 8 lipca.

Komisja Imprez- odbędą się zawody strzeleckie jak uda się załatwić strzelnicę.  Gdyby się nie udało to zorganizujemy zawody w kręgle.

Komisja Szkoleń- szkolenie ogólnozwiązkowe odbędzie się w dniach 01-04 października w Wejherowie. Czas i miejsce jest ściśle związane z osobą prowadzącego, czyli Janem Platą- Przechlewskim. Szkolenie jest przede wszystkim skierowane do osób młodych, startujących do życia związkowego.

W części ogólnej zebrania przekazano informację o organizowaniu wyjazdu na obchody 35 lecia Solidarności do Gdańska oraz sprawozdanie z imprezy z okazji Dnia Dziecka.

Przekazano nam również krótkie informacje z rozmów w innych firmach czyli El PAK, Energo-invest,  Eko- Surowce. Rozmowy z mniejszym lub większym skutkiem są prowadzone. Regulaminy Pracy, Regulaminy Wynagradzania, tabele odzieżowe, Regulaminy Socjalne i wiele innych spraw.